0723941777

איך מגיעים לנתב"ג בשעות הלילה?

אם אתם מתגוררים רחוק מנתב"ג באזור הצפון או באזור הדרום אתם בוודאי חווים קשיים להגיע לנתב"ג מפני שבחלק גדול מהמקרים אין לכם תחבורה ציבורית המגיעה לנמל התעופה בן גוריון קרוב לבית. נוסעים רבים מספרים לנו כי האפשרות היחידה שלהם היא להגיע עם הרכב הפרטי, ובמידה ואין הם מחזיקים ברכב פרטי, עליהם לקחת מונית ספיישל ולשלם הרבה מאוד כסף.

תוכן עניינים

מאמרים שאולי יעניינו אתכם:

טסים לחו"ל בשעות הלילה או מוקדם בבוקר?

אנו מביאים כאן תלונות של נוסעים רבים המתקשים להגיע לנתב"ג מפני שהם גרים באזור הצפון או באזור הדרום ואין ברשותם רכב פרטי.

נוסעים רבים נתקלים בקושי רב כל פעם שהם צריכים להגיע לנתב"ג מפני שמדינת ישראל בשנת 2024 לא הצליחה לארגן תחבורה ציבורית יעילה מאזורים מרוחקים בצפון או בדרום.

נוסעים לנתב"ג עם מונית ספיישל או עם הרכב הפרטי

נוסעים רבים אומרים כי הם מגיעים לנתב"ג באמצעות מוניות ספיישל מפני  שאין אף דרך אחרת להגיע לשדה התעופה הבינלאומי של ישראל. כמו שכולם יודעים, לנסוע מעל 200 קילומטר עם מונית ספיישל עולה הרבה כסף לפעמים מעל 1000 ש"ח או יותר לכל כיוון.

אין תחבורה ציבורית לנתב"ג 24 שעות

תושבי הערים הגדולות בצפון ובדרום מתוסכלים לגלות כל פעם מחדש כי התחבורה הציבורית המגיעה לנתב"ג פועלת עד השעה 21:00?! הרי רוב הנוסעים מגיעים לנתב"ג דווקא בשעות הלילה, בדיוק כשהתחבורה הציבורית מפסיקה לפעול.

האנשים שגרים באזורים המרוחקים ביותר גם נתקלים בקשיים הגדולים ביותר, כמה שתתרחקו יותר ממרכז הארץ כך תתקשו יותר להגיע לביתכם מנתב"ג ולהפף. כדי להגיע לנתב"ג בשעות היום המצב עוד סביר שכן בדרך כלל ניתן לקחת אוטובוס או רכבת לנתב"ג.

מה קורה בשעות הלילה אחרי השעה 22:00?

אם אתם גרים בפריפריה הרחוקה ואתם רוצים להגיע לנתב"ג לא תוכלו לעשות זאת בתחבורה ציבורית כמו אוטובוס או רכבת, רק באמצעות מונית ספיישל יקרה או הרכב הפרטי במידה ויש לכם.

מחיר נסיעה במונית לנתב"ג

אם אתם גרים רחוק מנתב"ג תצטרכו לשלם הרבה כסף כדי להגיע עם מונית לנמל התעופה בן גוריון, לדוגמא: מחיר נסיעה במונית מנתב"ג לקרית שמונה הוא בערך 1000 ש"ח. לעומת תושבי תל אביב המשלמים על מונית לנתב"ג בערך כ-140 ש"ח.

אנשים מאזור הצפון מסתמכים בעיקר על הרכבת כדי להגיע לנתב"ג

במידה ואתם גרים באזור הצפון ואתם מקווים שתוכלו להגיע לנתב"ג באמצעות רכבת ישראל יכול להיות שקצת תתאכזבו, הרכבת האחרונה יוצאת בשעה 21:00. אז מה עושה אחרי השעה 21:00 מי שרוצה להגיע לנתב"ג?

ובכן, אתם תיאלצו להיות יצירתיים ולחשוב על דרך בעצמכם. זה לא כזה מסובך, פשוט תזמינו מונית, כנראה שזה המחיר שתאלצו לשלם על זה שאתם גרים בפריפריה. הממשלה שולחת את כולם לגור בפריפריה מבלי להכין תשתיות מתאימות.