0723941777

התגעגעתם? חברת טקסי 007 מכריזה על שירותי מוניות חדשים

טקסי 007 הכריזה על חידושים בעולם המוניות הישראלי, עם פתרונות תחבורה ייחודיים ובלעדיים מ/אל נתב"ג. בעקבות כך, שוק המוניות המקומי בישראל צפוי לעבור שינויים רבים ב-2024.

תוכן עניינים

שמיים פתוחים - מחדש?

טקסי 007 הכריזה היום במפגש השבועי של נהגי החברה על עידן חדש של "שירותי מוניות מ/אל נתב"ג", מנהלי החברה מבטיחים לחשוף בפני לקוחות החברה את כל מגוון השירותים במהלך 2024.

  • בין היתר, החברה תציע שירותים ייחודיים כמו:

נהג פרטי מותאם אישית, מוניות גדולות VIP, הזמנת רכב שרד יוקרתי לאיסוף "קבלת פנים" מנתב"ג, מוניות עם כיסא תינוק, מוניות לנכים עם כיסא גלגלים ועוד.

מאמרים שאולי יעניינו אתכם:

שירותי מוניות נתב"ג - לא רק לעשירים

כמו כן, חברת מוניות "טקסי 007" שפעלה בנתב"ג בימי שגרה במתכונת לואוקוסט, מתכוונת להעניק בקרוב גם שירותי מוניות VIP יוקרתיים לישראלים.

עם זאת, חשוב לסייג ולהדגיש, כי הנהגים שעובדים בשיתוף פעולה עם החברה, ימשיכו לתת שירות כרגיל ללקוחות שמזמינים מוניות אל נתב"ג באופן קבוע.

אנו ממליצים לעקוב ישירות אחר האתר של חברת מוניות "טקסי 007", כדי להתעדכן בשירותי המוניות החדשים

נתב״ג פועל כרגיל?

על פי נתונים לא רשמיים, מאז תחילת 2024 רשות שדות התעופה רשמו ירידה בכמות הנוסעים שעברו בשערי נתב"ג, לעומת שנת 2023. מדובר בירידה של כ-17.1% לעומת השנה שעברה.

אפשר לציין כי תנועת הנוסעים בטיסות הבינלאומיות בנתב"ג גדלה בימים האחרונים, והייתה גבוהה יותר מאשר בחודש דצמבר האחרון. אנחנו משערים כי ברשות שדות התעופה היו רוצים להגיע לכמות של 21 מיליון נוסעים בשנה לפחות.

זאת תגובת נהגי חברת מוניות "טקסי 007":

  • אלון צפריר, נהג מונית מראשון לציון:

"אנו מאמינים שהחידושים הטובים ביותר, הם אלה שמותאמים אישית ללקוחות. שירותי מוניות חדשים מ/אל נתב"ג, מבית טקסי 007 מספקים פתרונות המאפשרים לכל נהגי החברה, להתאים את סוג הנסיעות שהם רוצים לקבל. חדשנות משנה את כללי המשחק ומניעה אותנו קדימה – כולם יודעים את זה".

  • יסמין כהן, נהגת מונית מרעננה:

"פתרונות תחבורה אישיים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מענף המוניות בישראל, השירות של כל נהגי המוניות בישראל הפך להיות אישי יותר, וזה נכון במיוחד כאשר מדובר שירותי מוניות מ/אל נתב"ג. בין אם מדובר בהזמנת מונית לנתב"ג או מונית לאיסוף מנתב"ג, חברת מוניות "טקסי 007" פיתחה פתרונות תחבורה עם התאמה אישית שמתאימה לצרכים של כל הצרכנים בישראל".

קישורים חיצוניים:

השמיים נפתחים - 2 חברות תעופה נוספות חוזרות לישראל